Máme doma GRANDŠAMPIONA !!!

Dne 3.9. jsme se zúčastnili se Sárkou a partou lidiček Celostátní speciální výstavy, která se konala v areálu KK Zbraslav u Brna. Společně s výstavou se tam konalo i mistrovství České republiky ve výkonu kníračů.

Tento den se pro mne stal nezapomenutelným. Sárka se svojí chovatelkou Martinou získala nádherné ocenění CAC, ČKŠ, ISPU, Vítěz Národní speciální výstavy, BOB, nejlepší střední knírač a nakonec získala z 85 psů i BIS - nejkrásnějšího knírače výstavy. Tímto ohodnocením se stala i GRANDŠAMPION České republiky. Byl to nádherný pocit a nikdy na tento úspěšný den nezapomenu. Marti, moc děkuji!

Sarka

   Vytisknout článek

Intercanis Brno 2016

Dne 19.6. se konala výstava v Brně - Intercanis Brno 2016. Výstavy v Brně mám moc ráda a tak jsem nelenila a Sárku přihlásila. Martiny autíčko nás odvezlo až do Brna a tam jsme se setkali se spoustou kamarádů a známých. Přijela se za námi podívat Alice s přítelem, která moc touží po štěňátku od Sárky a i majitelka Sárčiný maminky Liduška s manželem. Pak také dorazila Romča se Sofinkou a s naším bráškou Egouškem. Výstavu posuzovala paní rozhodčí z Polska Malgorzata Halas.

Štěstí nám přálo a z Brna jsme odjížděli se skvělými výsledky. Sárka získala CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOB
Ostatní naši spolubojovníci dopadli takto:

WANTED od Dalajského potoka - CAC, r.CACIB
VALEGRO od Dalajského potoka - CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOS
Kleo's WELL&EASY - very promising 1
CHRISTINE od Dalajského potoka - Best Veteran

V závěrečných soutěžích získala naše skupinka ve složení Vassari, Valegro a Christine krásné druhé místo v chovatelských skupinách.

Nádherný výlet se povedl.

Sarka
Sarka
Sarka

   Vytisknout článek

Klubová výstava v Praze Braníku a Národní výstava Klatovy

Dny utíkají a my se Sárkou nelenošíme. I když mám plnou hlavu stěhování, které mě čeká, tak jsme se i nadále zúčastňovaly výstav.

První výstavou byla Klubová výstava v Braníku. Tam Sárka vystavovala ve třídě Vítězů a získala ohodnocení V1, ČKŠ, Klubový vítěz.

Druhá výstava byla v Klatovech a to národní. Bohužel s námi nejela naše kamarádka Martina a tak jsme musely se Sárkou bojovat samotné. Počasí bylo jak na houpačce. Pražilo sluníčko a pak provazy deště. Byli jsme tam všichni úplně mokří. Ale i tak se výstava povedla a vyběhaly jsme spolu se Sárkou ohodnocení V1, CAC, Národní vítěz, BOB.

Je to prostě moje zlatíčko.

Sarka

   Vytisknout článek

Prvomájové setkání v Mlékojedech

Dne 1.5. se naše výcviková partička zúčastnila prvomájového setkání na cvičišti v Mlékojedech. Zacvičili jsme si a zakousali. Sárka je v kousačkách na začátku, ale snažila se holčička. Pokroky jsou vidět. I David jí pochválil, že udělala kus práce. Nikam nepospícháme, vždyť je to pro nás koníček. Dobré kafčo zase uvařila Slávka, taková duše cvičáku. Takže Vám všem, co jste tam byli (Moniko, Simono, Jirko, Ondro, Radime... a další) moc děkuji za super den a za báječnou prvomájovou procházku po výcviku i s koupelí psů. A aby jste nám věřili, že jsme nelenošili, tak přidávám pár fotek z výcviku.

Sarka
Sarka
Sarka
Sarka

Sarka
Sarka
Sarka

   Vytisknout článek

23.4.2016 - Klubová výstava Mladá Boleslav

Dne 23.4. se konala v Mladé Boleslavi Celostátní klubová výstava kníračů. Výstavu zastřešovala Pražská pobočka klubu kníračů. V ten den se odpoledne konala i bonitace středních a malých kníračů. Sárku jsem vložila do rukou Martiny a věřila, že spolu holky zase zabodují. Ohodnocení CAC, ČKŠ, ISPU, Club Winner 2016 ukazuje, že lepší to ani být nemohlo. Holky jsou prostě bombičky.

Odpoledne jsem se Sárkou absolvovala bonitaci a moje černé zlato odešlo s čistým bonitačním kódem 00/5A/5. Při střelbě nehnula ani brvou. Od tohoto dne mám doma ,,velkou,, chovnou slečinku. Další náš cíl se splnil.

Sarka

   Vytisknout článek

9. 4. 2016 - zkouška ZOP dle KJ Brno

Tento den jsme se Sárkou nastoupily ke zkoušce dle KJ Brno - ZOP. Je to první vstupní zkouška dle tohoto řádu.

Bohužel jsem ale byla nemocná a brala ATB. Ještě večer před tím jsem nevěděla, jestli mám poslechnout lidi, co mi radili ať neblázním a se zánětem průdušek určitě nenastupuji a nebo věřit Sárce, že ona to za mne dá, až já budu kašlající supět vedle ní.

No a jelikož mám pochopitelně svou hlavu, tak jsme ráno obě vyrazily. Ještě v autě jsem jí řekla, že dnes je to jen na ní a že na vodítku nebudu vést jí, ale ona mě. A povedlo se. Poprvé v životě jsem zažila, že pes pracuje i za páníčka. Sárka vše zvládla a neudělala nám ostudu. Z celkového možného počtu 100 bodů jsme získaly 96 a k tomu pochvalu od paní rozhodčí Ing. Michaely Martinů. Sárko, moc Ti děkuji, byla jsi hvězda.

Sarka
Sarka
Sarka
Sarka

   Vytisknout článek

Oblastní klubová výstava - 5.3.2016, České Budějovice

V tento den jsme vyrazily s Martinou opět na výstavní výlet. Čekala nás oblastní výstava v Budějovicích a Sárka si touto výstavou mohla rozjet Klubového šampiona dospělých. Vše se nám krásně povedlo a Martina vyběhala se Sárkou známku V1, ČKŠ, Oblastní vítěz a nakonec holky zvítězily i v soutěži Nejkrásnější střední knírač z obou barevných rázů.

Marti moc děkuji a Klubový šampion dospělých je načat. Tak s chutí do toho.

Vassari

   Vytisknout článek
index | 15-21 | předchozí | následující | Celkem 35 článků