Sárka to dokázala, je Interchampion!

V poslední době jsme se zůčastnili tří výstav. První byla Klubová výstava v Mladé Boleslavi a to dne 22.10.2016.

Výstavu konala naše Pražská pobočka klubu chovatelů kníračů společně s Východočeskou, která tam měla vlastní klubovku. Sárka nastoupila opět se svou handlerkou Martinou a krásně se rozběhla. Bohužel hned na to holky zastavily. Martina si udělala něco s nohou a nešlo běhat dále. Tak jsem jí v kruhu vodila já, ale postoj nám moc nešel. Z výcviku je zvyklá, že paničce se sedí u nohy a čeká se na povely.Nakonec z toho bylo dvojvodění. Já běhala a Martina vystavovala v postoji. Do závěreček, kam se Sárka probojovala si ji vzala do ruky Martina Miksová a holky vyběhaly nejlepšího středního knírače výstavy. Děkuji Martino za pomoc! Konečné ohodnocení - V1, OKV, ČKŠ, Nejlepší střední knírač výstavy.

Hned za týden jsme nastoupili na dvoudenní Mezinárodní výstavu v Praze Letňanech. První den Martina ještě neběhala, ale vodičem pro Sárku byla Lenka Fajkusová, které tímto moc děkuji. Holky dělaly co mohly a dokázaly si vyběhat nádherné ohodnocení V1, CAC, res. CACIB.

Druhý den se v kruhu již ukázala i naše vodička Martina. Sice bylo riziko, že koleno povolí, ale znáte ty kynology.

Holky běhaly nádherně, Sárka se nesla jak baletka a díky ohodnocení V1, CAC, CACIB, BOS získala titul INTERCHAMPION. Mám ohromnou radost. Tímto se nám již podruhé otevřela cesta na Cruft výstavu v Anglii, která je mojím celoživotním snem. Během dvou let dokázala Sárka vyběhat vše co mohla a ještě složit 2 zkoušky (a tím pochopitelně s výcvikem nekončíme). Je to moje sluníčko, moje dušička, moje štěstí. Děkuji Sárko, že jsi.

P.S. Budiž ti jsou odpuštěny všechny ty rozkousané pelechy (nebo ještě nejsou všechny? :-D ).

Sarka

   Vytisknout článek

Sárka je Maďarský šampion

Dne 7.- 9. 10.2016 se konala třídenní výstava v maďarském Komárnu. Sárka opět dopadla na výbornou a získala nádherná ohodnocení 3 x CAC, 3 x CACIB, Cruft's kvalifikace a nakonec získala i titul ,, Hungary Champion ,,
Mám z ní velkou radost a děkuji holkám Martině a Romaně, že vzaly tu mojí holčinu na tak vydařený výlet.

Sarka

   Vytisknout článek

Máme doma GRANDŠAMPIONA !!!

Dne 3.9. jsme se zúčastnili se Sárkou a partou lidiček Celostátní speciální výstavy, která se konala v areálu KK Zbraslav u Brna. Společně s výstavou se tam konalo i mistrovství České republiky ve výkonu kníračů.

Tento den se pro mne stal nezapomenutelným. Sárka se svojí chovatelkou Martinou získala nádherné ocenění CAC, ČKŠ, ISPU, Vítěz Národní speciální výstavy, BOB, nejlepší střední knírač a nakonec získala z 85 psů i BIS - nejkrásnějšího knírače výstavy. Tímto ohodnocením se stala i GRANDŠAMPION České republiky. Byl to nádherný pocit a nikdy na tento úspěšný den nezapomenu. Marti, moc děkuji!

Sarka

   Vytisknout článek

Intercanis Brno 2016

Dne 19.6. se konala výstava v Brně - Intercanis Brno 2016. Výstavy v Brně mám moc ráda a tak jsem nelenila a Sárku přihlásila. Martiny autíčko nás odvezlo až do Brna a tam jsme se setkali se spoustou kamarádů a známých. Přijela se za námi podívat Alice s přítelem, která moc touží po štěňátku od Sárky a i majitelka Sárčiný maminky Liduška s manželem. Pak také dorazila Romča se Sofinkou a s naším bráškou Egouškem. Výstavu posuzovala paní rozhodčí z Polska Malgorzata Halas.

Štěstí nám přálo a z Brna jsme odjížděli se skvělými výsledky. Sárka získala CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOB
Ostatní naši spolubojovníci dopadli takto:

WANTED od Dalajského potoka - CAC, r.CACIB
VALEGRO od Dalajského potoka - CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOS
Kleo's WELL&EASY - very promising 1
CHRISTINE od Dalajského potoka - Best Veteran

V závěrečných soutěžích získala naše skupinka ve složení Vassari, Valegro a Christine krásné druhé místo v chovatelských skupinách.

Nádherný výlet se povedl.

Sarka
Sarka
Sarka

   Vytisknout článek

Klubová výstava v Praze Braníku a Národní výstava Klatovy

Dny utíkají a my se Sárkou nelenošíme. I když mám plnou hlavu stěhování, které mě čeká, tak jsme se i nadále zúčastňovaly výstav.

První výstavou byla Klubová výstava v Braníku. Tam Sárka vystavovala ve třídě Vítězů a získala ohodnocení V1, ČKŠ, Klubový vítěz.

Druhá výstava byla v Klatovech a to národní. Bohužel s námi nejela naše kamarádka Martina a tak jsme musely se Sárkou bojovat samotné. Počasí bylo jak na houpačce. Pražilo sluníčko a pak provazy deště. Byli jsme tam všichni úplně mokří. Ale i tak se výstava povedla a vyběhaly jsme spolu se Sárkou ohodnocení V1, CAC, Národní vítěz, BOB.

Je to prostě moje zlatíčko.

Sarka

   Vytisknout článek

Prvomájové setkání v Mlékojedech

Dne 1.5. se naše výcviková partička zúčastnila prvomájového setkání na cvičišti v Mlékojedech. Zacvičili jsme si a zakousali. Sárka je v kousačkách na začátku, ale snažila se holčička. Pokroky jsou vidět. I David jí pochválil, že udělala kus práce. Nikam nepospícháme, vždyť je to pro nás koníček. Dobré kafčo zase uvařila Slávka, taková duše cvičáku. Takže Vám všem, co jste tam byli (Moniko, Simono, Jirko, Ondro, Radime... a další) moc děkuji za super den a za báječnou prvomájovou procházku po výcviku i s koupelí psů. A aby jste nám věřili, že jsme nelenošili, tak přidávám pár fotek z výcviku.

Sarka
Sarka
Sarka
Sarka

Sarka
Sarka
Sarka

   Vytisknout článek

23.4.2016 - Klubová výstava Mladá Boleslav

Dne 23.4. se konala v Mladé Boleslavi Celostátní klubová výstava kníračů. Výstavu zastřešovala Pražská pobočka klubu kníračů. V ten den se odpoledne konala i bonitace středních a malých kníračů. Sárku jsem vložila do rukou Martiny a věřila, že spolu holky zase zabodují. Ohodnocení CAC, ČKŠ, ISPU, Club Winner 2016 ukazuje, že lepší to ani být nemohlo. Holky jsou prostě bombičky.

Odpoledne jsem se Sárkou absolvovala bonitaci a moje černé zlato odešlo s čistým bonitačním kódem 00/5A/5. Při střelbě nehnula ani brvou. Od tohoto dne mám doma ,,velkou,, chovnou slečinku. Další náš cíl se splnil.

Sarka

   Vytisknout článek
index | 15-21 | předchozí | následující | Celkem 37 článků