SÁRKY DCERA - APASSIONATA

Mám velkou radost z ćérunky mé Sárky. Jde ve šlépějích své maminky a vede si úspěšně. Děkuji Alice za péči o ní.

APASSIONATA od Dalajského potoka

Czech junior champion, Club junior champion, Czech champion
3 x ČKŠ - J, 3 x BOJ, 3 x CAJC, ISPU - J, 4 x CAC, res.CAC, 2 x CAC ČMKU, 3 x r. CACIB, ČKŠ, BOB, Regional club winner, 2 x National winner
Zkoušky ZZO a ZZO1

Sany

   Vytisknout článek

Sárka složila zkoušku ZZO1

Dne 17. 11. 2018 se nám se Sárkou podařilo složit zkoušku ZZO1. Byly to první zkoušky na našem novém budovaném cvičišti KK Kyje. Sice byla zima a pěkně zalézalo za nehty, ale jinak to byl fajn den. Sárka složila zkoušku u pana rozhodčího Jiřího Čákory s výsledkem 87 bodů ze 100.

Sarka

   Vytisknout článek

MVP TULLN 2018

Dne 28.9. jsme se vydali ve složení Martina Kaprálková, Jana Filipová a moje maličkost poprvé navštívit i rakouské výstavní kruhy. Vybrali jsme dvoudenní výstavu v Tullnu. Sice cesta nás stála trochu adrenalinu a to tehdy, když nám navigace u Dunaje řekla, ať se nalodíme na loď, ale vše jsme nakonec zvládli a dorazili na hotel.

29.9. byl první den výstavy a Sárce se podařil další krásný úspěch. Ten den získala ohodnocení CACA, CACIB, BOB a nakonec i BIG, což pro středního černého knírače je něco fantastického.

30.9. jsme úspěch zopakovali a získali opět CACA, CACIB a BOB. Ve finálových soutěžích jsme již vybráni nebyli.

Byl to nádherně strávený víkend.

Sarka
Sarka
Sarka
Sarka
Sarka

   Vytisknout článek

Cvičák , duben 2018

Aby bylo vidět, že nechodíme jen po výstavách, tak vkládám pár fotek ze cvičáku. Jsme členy KKKyje a i když je celý cvičák ve výstavbě (po asi 50ti letech byl KK Kyje odebrán pozemek), tak se snažíme procvičovat tělo i hlavu :o)

Sarka
Sarka
Sarka
Sarka
Sarka
Sarka

   Vytisknout článek

CRUFT 2018 - Sárka zvítězila v prestižní třídě ,,open class,,

Dne 8.3. jsme se rozjeli se Sárkou na výstavu, o které jsem snila od svých 16ti let, kdy jsem její dění poprvé uviděla v časopise Pes přítel člověka - výstava psů CRUFT 2018 v Birminghamu.

Jela nás dost velká parta lidiček a tak o zábavu nebyla nouze. Bohužel i o adrenalinové zážitky, kdy například druhé auto mělo na dálnici bouračku se srnou. Ale vše jsme zvládli a ujížděli vstříc novým zážitkům.

Do města jsme dorazili v pátek a v sobotu nastal den D. Poprvé jsem dýchala atmosféru největší výstavy na světě.

V Anglii neřeší barvu určitého plemene a tak bylo zajímavé vidět třeba v kruhu malých kníračů, jak je jich tam nastoupených celé kolo a jsou různé barvy. Od bílých, přes černé, pepřaté až po černostříbřité.

My jsme se na řadu dostali až ve čtvrt na 4 odpoledne. Opravdu to bylo hodně dlouhé. Sárka byla přihlášena do třídy open, kam se přihlašují všichni šampioni a vítězové. Angličané nemají na výstavě třídu šampionů, vítězů a tak. Fenky nastoupily do kruhu a Sárka tam byla jediný černý knírač. Celkem nastoupilo 8 fenek. Při hodnocení jsem se jen modlila, aby byla Sárka vybrána do posledních pěti fenek, tak zvaně do výběru. Paní rozhodčí opravdu důkladně prohlédla všechny fenky, prohmatala stavbu těla, chlupy, rozhrnovala ofinky a kontrolovala oči i zuby. Pak si stoupla před fenky a rozhodovala se komu přiřadí první místo v této skupině. A já pak nemohla věřit svým očím. Přistoupila k Martině a Sárku postavila na první místo. Naše skupina propukla v jásot. A radovali se i ti, co jejich fenka byla s námi v kruhu a my jí porazili.

Sárka se stala poprvé černou kníračkou, která zvítězila ve třídě open na Cruft za celou dobu její existence. Vyhrát tuto třídu se podařilo vždy jen barvě pepř a sůl.

Jsem šťastná, že jsem se mohla zúčastnit této výstavy a výhra Sárky je třešničkou na dortíku celé akce.

Sarka
Sarka
Sarka

   Vytisknout článek

WDS LIPSKO 2017 - SÁRKA JE SVĚTOVÝ VÍTĚZ !!!

Od 9.11. do 12.11. se konala v německém městě Lipsku Světová výstava psů. Po pravdě řečeno jsem Sárku ani přihlašovat nechtěla. Říkala jsem si, že stejně v té době nemám čas odcestovat z pracovních důvodů, tak zůstaneme doma. Ale člověk míní a ten nahoře mění. Stačilo párkrát promluvit s Martinou Kaprálkovou (chovatelkou) a Sárka si jela na výlet do Německa. 10.11.se vydala kolona do Lipska a ještě s dalšími vystavovateli kníračů jely holky vstříc srazu psů z celého světa. Sárka byla přihlášená ve třídě otevřené a celkem tam s ní bylo 17 fenek, posuzoval rozhodčí Leif-Herman Wilberg (Nor). Datum 12.11. již nikdy nezapomenu. V ten den si Martina se Sárkou vyběhaly ty nejvyšší mety - WORLD WINNER + BOB. Dokázala zvítězit z celkového počtu 95 psů černých středních kníračů. Co více si mohu od té mé holky přát. Sárka dosáhla něčeho, o čem jsem se neodvážila nikdy ani snít, ba ani na to pomyslet. Mohu jen říci ..... děkuji Sárko, děkuji Martino.

Sarka

Sarka

   Vytisknout článek

Oblastní klubová výstava 7. 10. 2017 Mladá Boleslav

Sárka se letos zúčastnila své první výstavy. Potřebovala získat jeden ČKŠ v dospělé třídě a tím dodělat Klubového šampiona KCHK. Povedlo se to ne na 100%, ale nejméně na 120%.. Polské paní rozhodčí Jolantě Jablonské se moc líbila a ocenila ji ohodnocením - Výborná 1, ČKŠ, Oblastní klubový vítěz a na závěr nejkrásnějším kníračem z celkového počtu 49 psů všech velikostních a barevných rázů.

Sarka

   Vytisknout článek
index | 8-14 | předchozí | následující | Celkem 42 článků