Sárka to dokázala, je Interchampion!

Autor: admin <bergmann.design(at)gmail.com>, Téma: Aktuality, Vydáno dne: 03. 11. 2016

V poslední době jsme se zůčastnili tří výstav. První byla Klubová výstava v Mladé Boleslavi a to dne 22.10.2016.

Výstavu konala naše Pražská pobočka klubu chovatelů kníračů společně s Východočeskou, která tam měla vlastní klubovku. Sárka nastoupila opět se svou handlerkou Martinou a krásně se rozběhla. Bohužel hned na to holky zastavily. Martina si udělala něco s nohou a nešlo běhat dále. Tak jsem jí v kruhu vodila já, ale postoj nám moc nešel. Z výcviku je zvyklá, že paničce se sedí u nohy a čeká se na povely.Nakonec z toho bylo dvojvodění. Já běhala a Martina vystavovala v postoji. Do závěreček, kam se Sárka probojovala si ji vzala do ruky Martina Miksová a holky vyběhaly nejlepšího středního knírače výstavy. Děkuji Martino za pomoc! Konečné ohodnocení - V1, OKV, ČKŠ, Nejlepší střední knírač výstavy.

Hned za týden jsme nastoupili na dvoudenní Mezinárodní výstavu v Praze Letňanech. První den Martina ještě neběhala, ale vodičem pro Sárku byla Lenka Fajkusová, které tímto moc děkuji. Holky dělaly co mohly a dokázaly si vyběhat nádherné ohodnocení V1, CAC, res. CACIB.

Druhý den se v kruhu již ukázala i naše vodička Martina. Sice bylo riziko, že koleno povolí, ale znáte ty kynology.

Holky běhaly nádherně, Sárka se nesla jak baletka a díky ohodnocení V1, CAC, CACIB, BOS získala titul INTERCHAMPION. Mám ohromnou radost. Tímto se nám již podruhé otevřela cesta na Cruft výstavu v Anglii, která je mojím celoživotním snem. Během dvou let dokázala Sárka vyběhat vše co mohla a ještě složit 2 zkoušky (a tím pochopitelně s výcvikem nekončíme). Je to moje sluníčko, moje dušička, moje štěstí. Děkuji Sárko, že jsi.

P.S. Budiž ti jsou odpuštěny všechny ty rozkousané pelechy (nebo ještě nejsou všechny? :-D ).

Sarka